Podaj Łapę - Dzieciaki Psiakom. Akcja, która przyniosła dużo radości.

Aktualności » ARCHIWUM 2016/2017 » Podaj Łapę - Dzieciaki Psiakom. Akcja, która przyniosła dużo radości.

2016-12-05

28 listopada oficjalnie zakończyliśmy trzytygodniową zbiórkę karmy oraz najpotrzebniejszych rzeczy dla psów i kotów ze schroniska. Z ogromnym zapałem dzieci przynosiły podarunki dla małych czworonogich przyjaciół. Poprzez akcję „Podaj Łapę- Dzieciaki Psiakom” udało się zebrać pokaźną ilość ciepłych koców oraz karmy dzięki której zwierzaki nie będą borykały się z zimnem i głodem tej zimy. Empatia oraz zaangażowanie uczniów w los bezdomnych zwierząt dostarczyło do schroniska ogromną radość.

Dodatkowo nasi wspaniali uczniowie wykazali się wyjątkowym talentem zarówno
w twórczości literackiej jak i plastycznej. Prace naszych wrażliwych artystów można zobaczyć na 2-gim piętrze obok sali nr. 32. Gorąco zachęcamy do obejrzenia tej małej, wyjątkowej galerii.

Największe uznanie zdobyli:

Nikola Wojtusiak kl. 2b

Zuzanna Kawalec kl. 6a

Michał Maciejowski kl. 1a

Franek Barański kl. 1a

Martyna Kajkowska kl. 3a

Serdeczne gratulacje!

Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy przynieśli odrobinę serca dla innych.

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli” (Albert Schweitzer).