Podsumowanie semestru

Aktualności » ARCHIWUM 2016/2017 » Podsumowanie semestru

2017-01-17

W piątek 13 stycznia 2017 roku w świetlicy szkolnej odbyły się uroczyste apele podsumowujące osiągnięcia uczniów w I semestrze. Pani Dyrektor, Grażyna Lorek, pogratulowała uczniom osiągnięć oraz wysokich wyników w nauce. Podczas uroczystości zostały wręczone dyplomy i nagrody za sukcesy w konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Pani Dyrektor przedstawiła również uczniów, którzy zakwalifikowali się do rejonowych etapów konkursów, które zostaną rozstrzygnięte w II semestrze. Nagrodzeni uczniowie otrzymali gromkie brawa ze strony kolegów i koleżanek. Na zakończenie apelu Pani Dyrektor życzyła wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku w czasie ferii zimowych oraz dużo zapału w zdobywaniu wiedzy w kolejnym semestrze. Spotkanie uświetnił występ artystyczny przygotowany przez koło teatralne pod kierunkiem Pani Anny Chrobak-Steckel.

Semestr I dobiegł końca – czas na ferie!