Słodkie piątki

Aktualności » ARCHIWUM 2016/2017 » Słodkie piątki

2016-11-29

Uczniowie klas trzecich znaleźli sposób, by życie w naszej szkole w co drugi piątek było jeszcze słodsze niż zwykle. Inicjatywa, która pojawiła się w naszej szkole już w zeszłym roku szkolnym nieprzerwanie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, bo jak wiadomo słodycze kochają wszyscy. Dbając o zdrowie naszych uczniów,  trzecioklasiści serwują domowe wypieki przygotowane przez… swoje mamy! W każdy słodki piątek na piętrze pojawiają się stoliki z pachnącymi, domowymi ciastami. Dzięki temu mamy niecodzienną okazję skosztowania wspaniałych przysmaków, a proszę wierzyć, że talentów kulinarnych naszych drogich mam, a doszły nas słuchy, że również tatusiów, mógłby pozazdrościć niejeden szef kuchni. Serdecznie zapraszamy! Od pewnego czasu "Słodkie piątki" zostały wzbogacone ręcznie wykonanymi maskotkami i ozdobami. Akcja ma na celu pomoc dzieciom w wyjeździe na Zieloną Szkołę.