Szkolny konkurs recytatorski „Charming English”

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Konkursy 2014/2015 » Szkolny konkurs recytatorski „Charming English”

2015-06-10

Zapraszamy uczniów klas IV-VI do udziału w 2 edycji Szkolnego Konkursu Recytatorskiego z Języka Angielskiego „Charming English”.

ZAŁOŻENIA ORGANIZACYJNE:

1.Każdy uczestnik konkursu prezentuje jeden utwór poetycki lub jeden utwór prozatorski (wiersz, bajka, ballada) w języku oryginału – w całości lub we fragmencie.

2. Dobór utworów i autorów poezji i prozy anglojęzycznej jest dowolny. Uczniowie mają możliwość skorzystania z tekstów przygotowanych przez nauczycieli języka angielskiego.

3. Czas prezentacji utworu : kl. IV-V max. do 4 minut; kl. V I max. do 6 minut.

4. Ocenie podlegają:

-interpretacja utworu

- poprawność wymowy w języku angielskim

-wrażenia artystyczne i estetyczne

- stopień opanowania tekstu utworu

Zgłoszenia do konkursu przyjmują wasi nauczyciele języka angielskiego najpóźniej do dnia 12.06.2015 r.

Na zwycięzców czekają nagrody książkowe, dyplomy oraz oceny celujące z języka angielskiego.

ZAPRASZAMY!!!