Turniej tańca klas II

Aktualności » ARCHIWUM 2016/2017 » Turniej tańca klas II

2017-05-22

17.05.2017. uczniowie klas II podsumowali program sportowy i wzięli udział w „Turnieju tańca” walcząc o tytuł „Małego tancerza”.

Przez cały rok, w ramach lekcji rytmiki dzieci poznawały 4 tańce: poloneza, hajduka, rock&rolla, cha-chę. Uczyli się kolejnych choreografii, poznawali historię i zasady panujące w różnych stylach tanecznych, uczyli się współpracy w grupie, w parze, a przede wszystkim dobrze się bawiliJ

W tym roku nasz turniej odwiedziła bardzo duża grupa rodziców, którzy kibicowali młodym wykonawcom nagradzając ich trud i ogromne emocje gromkimi brawami. Komisja oceniająca w składzie: Pani Dyrektor oraz wychowawcy klas, miała trudne zadanie, bo w tym roku poziom uczestników turnieju był bardzo wysoki i wyrównany! W sumie wszystkie klasy uzyskały maksymalną ilość punktów i otrzymały dyplom potwierdzający uzyskanie tytułu „Małego tancerza”.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!