Uroczyste rozpoczęcie 2023/2024 za nami!

Aktualności » AKTUALNOŚCI 2023/2024 » Uroczyste rozpoczęcie 2023/2024 za nami!

2023-09-06

4 września 2023 roku w Auli Towarzystwa Szkolnego odbyły się dwa uroczyste rozpoczęcia. Klasy 5-8 powróciły w szkolne mury o 9.00, natomiast klasy 1-4 i Oddział Przedszkolny o 10.00.

Jak co roku, wszyscy przybyli zostali powitani przez Panią Dyrektor Grażynę Lorek, która w swoim przemówieniu wspomniała, co czeka uczniów w bieżącym roku szkolnym, życząc im przy okazji samych sukcesów.

Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna przygotowana przez Panią Ilonę Dobrowolską wraz z  uczniami z koła teatralnego. Nad oprawą muzyczną i multimedialną czuwała niezastąpiona Pani Anna Chrobak-Steckel.

Nowy rok szkolny powitaliśmy nietypowym hasłem: Ortografii się nie damy! W ten zabawny sposób przypomnieliśmy uczniom zasady pisowni, jak i pokazaliśmy, że „(…) wszak ortografia to nic trudnego”. Przedstawienie zebrało gromkie brawa, czym zachęciło młodych aktorów – amatorów do dalszego rozwijania swoich teatralnych zainteresowań.

Drodzy Uczniowie, przytaczając słowa scenariusza: „(…) zarówno teraz, jak i w przyszłości piątek z pisowni samych życzymy!”. A tak na poważnie, pamiętajcie, że uczycie się dla siebie!

Powodzenia w nowym roku szkolnym 😊. A na dobry początek zapraszamy do obejrzenia niespodzianki muzycznej.