Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » SUKCESY 2019/2020 » Wyniki szkolnego etapu WKP z języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego

2019-11-20

W bieżącym roku szkolnym mamy rekordową w naszej szkole liczbę uczniów, którym udało się przejść do drugiego etapu Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego. Są to Aleksandra Habdas, Mateusz Bielecki, Roch Szymała, Patryk Osuch i Weronika Ostrowicka. Nasza „super piątka” rewelacyjnie poradziła się z tym wyjątkowo trudnym konkursem. Wykazali się olbrzymią wiedzą i umiejętnością wykorzystania jej w praktyce. Jesteśmy pełni podziwu!!! Brawo!!!

Życzymy powodzenia w etapie rejonowym, który odbędzie się 10 stycznia 2020 roku.

Do testu przystąpiło 40 uczestników – uczniów klas VI-VIII. Wszystkim dziękujemy za podjęcie wyzwania i zmierzenie się z tym trudnym zadaniem. Gratulujemy!

Poniżej zestawienie najlepszych wyników uczniów z naszej szkoły z poszczególnych klas:

- klasy szóste - tylko jedna uczestniczka - Hanna Kołodziejczyk

- klasy siódme:

I m.:  Michał Ziobrowski

II m. Kamil Drożdż

III m.: Piotr Gdański / Korneliusz Piaskowski

- klasy ósme – uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego:

I m.:  Aleksandra Habdas  / Mateusz Bielecki

II m. Roch Szymała / Patryk Osuch