"Zima w Schronisku"

Aktualności » AKTUALNOŚCI 2022/2023 » "Zima w Schronisku"

2022-11-21

"Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Samorząd Uczniowski gorąco zachęca wszystkich do uczestnictwa w akcji "Zima w Schronisku", której organizatorem jest Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej.

Zwracamy się z gorącą prośbą o przyłączenie się do akcji przygotowującej czworonożnych podopiecznych schroniska do zimy.

W tym roku szczególnie prosimy o wsparcie dla KOTÓW, których
w schronisku przebywa najwięcej - ponad 200! Psów z kolei niecałe 80.

Co jest pilnie i najbardziej potrzebne?

• koce i ręczniki (bez wypełnienia, aby zapobiec możliwości zjedzenia go przez zwierzaki),

• karmy suche i mokre (starajmy się wybierać karmy wysokiej jakości, mała paczka takiej karmy będzie dużo bardziej wartościowa niż największa paczka niskiej jakości karmy),

• żwirek dla kotów - najlepiej sprawdzi się żwirek "Benek" w żółtym opakowaniu ( koty w schronisku znają go i akceptują).

Akcja trwa od 21.11.2022 r. do 20.12.2022 r.

Wszystkie artykuły można składać na portierni w budynku A i B , skąd zostaną przewiezione do schroniska.

Zachęcamy wszystkich do aktywnego uczestnictwa w akcji, aby pomóc naszym czworonożnym przyjaciołom przetrwać zimę.