Aniołek na święta

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » KONKURSY 2021/2022 » Aniołek na święta

2021-10-29

Rada Osiedla w Mikuszowicach Śląskich oraz Dom Kultury w Olszówce zapraszają na udziału w VIII edycji konkursu plastycznego.

Celem konkursu jest pielęgnowanie tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia, wyrażanie siebie poprzez sztukę, rozwijanie wrażliwości estetycznej, kształtowanie i rozwijanie zainteresowań mniej znanymi technikami plastycznymi.

Zasady udziału:

• Jury oceniać będzie: (w kilku kategoriach wiekowych) własną wizję Anioła wykonanego w dowolnej technice plastycznej, oryginalność pomysłu, stopień trudności (odpowiednio do wieku), ogólny wyraz artystyczny. Prace zbiorowe oceniane będą w osobnej kategorii.

• Technika dowolna: kartki, rysunki, dekoracje, różnego rodzaju masy plastyczne, masa solna utwardzona, ceramika, formy przestrzenne, itp.

• Każda praca powinna na odwrocie zawierać następujące informacje: Imię, nazwisko, wiek autora oraz klasę, adres placówki i nazwisko instruktora pod kierunkiem, którego praca powstała.

Prace konkursowe wraz z zgodą można składać klasy 0-III u. p. Ireny Frydel, klasy IV-VIII u p. Ewy Żydek do 24 listopada