Christmas Picture Dictionary

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Konkursy 2015/2016 » Christmas Picture Dictionary

2015-11-30

Aby wziąć udział w konkursie należy własnoręcznie wykonać słowniczek obrazkowy w języku angielskim związany ze Świętami Bożego Narodzenia.

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY I KLASY PIERWSZE: Słowniczek powinien przedstawiać minimum 10 motywów związanych z Bożym Narodzeniem.

KLASY DRUGIE I TRZECIE: Słowniczek powinien zawierać minimum 15 obrazków podpisanych w języku angielskim.

• Prace można wykonać w dowolnym formacie oraz dowolną techniką,

• Ocenie będą podlegać  następujące elementy:   zgodność   z   tematem, poprawność językowa, samodzielność i estetyka wykonania oraz oryginalność,

• Podpisane prace (imię, nazwisko i klasa) należy oddać nauczycielowi języka angielskiego do 12 grudnia.