Długa droga do sukcesu

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Sukcesy 2018/2019 » Długa droga do sukcesu

2019-04-01

Trzy miesiące trwała walka na bielskich parkietach naszych piłkarzy ręcznych. W pierwszym etapie rozgrywek, w grudniu, pokonaliśmy trzy szkoły. W półfinałach wygraliśmy dwa razy i w końcu przyszedł czas na finał. W dniu 28 marca jeden mecz wygraliśmy, a drugi przegraliśmy, co dało nam w sumie drugie miejsce w Bielsku-Białej.

Olbrzymie emocje.

W trakcie meczów finałowych nasza reprezentacja rozegrała pasjonujący konkurs rzutów karnych, w którym zwyciężyła dopiero w siódmej kolejce rzutów. Duża, w tym zasługa naszego bramkarza. Srebrne medale były wspaniała nagrodą za tą walkę.

To jeszcze nie koniec.

Na młodych sportowców czekają jeszcze w tym roku starty na stadionie lekkoatletycznym. Liczymy tam również na dobry wynik.

Skład zespołu: Gustaw Krzemień, Grzegorz Bizoń, Wojciech Giżycki, Rudolf Gołębiowski, Mikołaj Borodeńko, Jakub Jasny, Piotr Lorek, Michał Morawski, Jakub Siwiło, Konrad Trębla.