DWÓJKOWICZE mają talent!

Aktualności » AKTUALNOŚCI 2022/2023 » DWÓJKOWICZE mają talent!

2022-11-25

Każdy z was, młodzi Dwójkowicze, ma jakiś talent-co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. My lubimy odkrywać, rozwijać wasze różnorakie talenty i prezentować je światu:) Po krótkiej analizie doszliśmy do wniosku, że zbyt mało muzyki w naszej szkole i dlatego postanowiliśmy otworzyć nową zakładkę w dziale UCZNIOWIE, gdzie WY możecie podzielić się z nami swoją twórczością muzyczną. Zapraszamy do współpracy wszystkich muzykujących; grających i śpiewających uczniów do współtworzenia z nami „Kącika melomana”.

Na dobry początek mamy niespodziankę. Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia zupełnie nowej odsłony znanego utworu „Bella ciao” w wykonaniu naszego szkolnego tria gitarowego w składzie: Dawid, Grzegorz i Robert, oczywiście w nowej zakładce:

Dla uczniów -> Młody meloman

PS: Wszystkich, którzy chcą podzielić się swoim talentem, zapraszamy do kontaktu z panią Anią Chrobak-Steckel