Dziękujemy!

Aktualności » ARCHIWUM 2016/2017 » Dziękujemy!

2016-12-13

W dniach 5 - 9 XII 2016 r. w naszej szkole po raz drugi przeprowadzona została  akcja charytatywna pod hasłem „SŁODKA PACZKA- czyli wielka zbiórka słodyczy”. Jej celem było, przede wszystkim uwrażliwienie uczniów na los i potrzeby drugiego człowieka. Przez tydzień uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły  gromadzili słodycze, z których przygotowano paczki świąteczne.

Szkolna zbiórka zakończyła się ogromnym sukcesem, zebraliśmy kilkadziesiąt kilogramów słodyczy dzięki którym udało się zrobić 26 paczek.  Prezenty otrzymali uczniowie naszej szkoły, których rodziny znalazły się w trudnej sytuacji materialnej.

Chcieliśmy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyłączyli się do tego dzieła bardzo serdecznie podziękować.