Aktualności » ARCHIWUM 2016/2017 » Dzień Babci i Dziadka

2017-03-08

W ubiegłym tygodniu klasy 2c, 2d, 2e, 3a i 3b obchodziły uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta.

Dzieci, z tej okazji, pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowały uroczystość, na którą zostali zaproszeni: Babcie i Dziadkowie. W pięknie udekorowanej świetlicy uczniowie tych klas przedstawili program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka oraz przedstawienie o Czerwonym Kapturku. Oprócz prezentacji słowno-muzycznej, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Dzieci w swoich salach przygotowały również drobny poczęstunek. W przyjęciu gości pomogli rodzice. Uczniowie obdarowali swoich ukochanych gości przygotowanymi własnoręcznie upominkami. Wychowawcy klas w imieniu swoim i wszystkich pracowników szkoły złożyli serdeczne życzenia szacownym Seniorom.  Wydarzenia te były okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się. Choć uroczystość miała miejsce pod koniec lutego, doskonale wiemy, że Dzień Babci i Dziadka powinien trwać cały rok!

Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy pogodnych dni i miłości wnuków okazywanej każdego dnia.