Dzień sportu 2021

Aktualności » ARCHIWUM 2020/2021 » Dzień sportu 2021

2021-06-23

Dzień Dziecka na sportowo to już „Dwójkowa” tradycja. Więc, gdy tylko pojawiła się możliwość, skwapliwie z niej skorzystaliśmy i daliśmy możliwość rywalizacji sportowej na świeżym powietrzu, wszystkim uczniom naszej szkoły. Patrząc na frekwencję i zaangażowanie łatwo zauważyć jak bardzo wszyscy byli spragnieni powrotu do normalności.

Dzieci podzielone na kilka grup rywalizowały indywidualnie w trójboju lekkoatletycznym i klasowymi drużynami w międzyklasowym biegu sztafetowym. Kolejny raz mistrzami rywalizacji i kulturalnego dopingu okazali się najmłodsi z klas 1-3. To czysta przyjemność oglądać zacięte zmagania młodych sportowców i ekstatycznie dopingujących ich kolegów z klas z wychowawczyniami na czele:)

Bardzo zacięta rywalizacja toczyła się w klasach starszych, gdzie o miejscu na podium decydowały niekiedy centymetry albo dziesiąte części sekund. Prawdziwy popis swoich umiejętności zaprezentował Jakub Siwiło z klasy 8c poprawiając rekord szkoły w biegu na 60m. Aktualnie wynosi on: 7,32 sek.

Na podstawie wyników osiągniętych w trzech konkurencjach, wyłoniono po trzy najlepsze dziewczynki i trzech najlepszych chłopców, którzy zostali nagrodzeni medalami i dyplomem. Nikt jednak nie odszedł z pustymi rękami, bo na wszystkich czekały napoje i słodkie przekąski  zapewnione przez Radę Rodziców.

Kolejna szkolna impreza już w przyszłym roku! Liczymy na takie samo zaangażowanie i równie emocjonujące widowisko. Do zobaczenia!

Zapraszamy do galerii.