Dzień sportu w Wapienicy i piknik podsumowujący "REJs PO ZDROWIE"

Aktualności » ARCHIWUM 2012/2013 » Dzień sportu w Wapienicy i piknik podsumowujący "REJs PO ZDROWIE"

2013-06-13
13 czerwca 2013 r. w ramach programu „REJs PO ZDROWIE” uczniowie wszystkich klas udali się na stadion w Wapienicy. Pod hasłem „Cała dwójka biega” odbyły się tam zawody sportowe. Uczniowie brali udział w trzech konkurencjach: rzut piłeczką palantową, bieg na 60m, skok w dal z miejsca oraz w sztafecie. Zwycięzcy zostali nagrodzeni medalami, dyplomami oraz gromkimi brawami nauczycieli i uczniów.

Zobacz zdjęcia

14 czerwca 2013 r. odbyło się podsumowanie autorskiego programu edukacji zdrowotnej „REJs PO ZDROWIE”, który szkoła realizowała w roku szkolnym 2012/2013. Uczniowie klas starszych rozpoczęli uroczyste obchody o godz. 8.00, o godz. 10.00 dołączyły klasy młodsze i oddziały przedszkolne. Wszyscy przemaszerowali kolorowym korowodem wokół placu M. Lutra. Uczniowie wzięli udział w licznych atrakcjach przygotowanych z tej okazji: zawody sportowe, zabawy na dmuchanej zjeżdżalni, owocowy poczęstunek, prawdziwa wojskowa grochówka, zabawy taneczne na boisku szkolnym. Przed szkołą powstała mini – wioska indiańska. Uczniowie zostali nagrodzeni i wyróżnieni za udział w konkursach odbywających się w ramach programu.

Zobacz zdjęcia