Finał Jubileuszowego Quizu Wiedzy dla klas I – III

Aktualności » ARCHIWUM 2016/2017 » Finał Jubileuszowego Quizu Wiedzy dla klas I – III

2017-03-22

20 marca 2017 roku odbył się II etap Jubileuszowego Quizu Wiedzy dla uczniów klas I – III. Wzięli w nim udział finaliści I etapu - trzy osoby z każdej klasy. O godzinie 11.40 w  świetlicy szkolnej powitał wszystkich finalistów pan wicedyrektor i życzył powodzenia w czasie konkursu. Uczniowie w skupieniu i z wielkim zaangażowaniem rozwiązywali zadania. W czasie, gdy panie: Ola Gumula, Ewa Zięba i Irena Frydel sprawdzały prace, finaliści zajadali pyszne pączki i pili soczek. Ogłoszeniu wyników towarzyszyły wielkie emocje. Wyłoniono 3 najlepszych uczniów z każdej kategorii wiekowej.

W klasach I tytuł „Omnibusa 2017” i złoty medal zdobył Tomek Sroka z klasy 1a, II miejsce i srebrny medal zdobyła Weronika Olszowska z klasy 1b, III miejsce i brązowy medal zdobyła Paula Łukowicz z klasy 1a.

W klasach II tytuł „Omnibusa 2017” i złoty medal zdobyła Iga Biela z klasy 2b, II miejsce i srebrny medal zdobył Kacper Jurzak z klasy 2a, III miejsce i brązowy medal zdobyła Zosia Bielenin z klasy 2d.

W klasach III tytuł „Omnibusa 2017” i złoty medal zdobył Tymon Motykowski z klasy 3d, II miejsce i srebrny medal Oliwer Kuder z klasy 3a, III miejsce i brązowy medal Michał Bebłot z klasy 3d.

GRATULUJEMY!

Na zwycięzców czekały cenne nagrody: za I miejsca – plecaki, za II i III miejsca – termosy. Wszystkim finalistom wręczono pamiątkowe dyplomy!

Zapraszamy do galerii.