Gala dla laureatów WKP

Aktualności » AKTUALNOŚCI 2022/2023 » Gala dla laureatów WKP

2023-05-22

18 maja br. w Bielskim Centrum Kultury w Bielsku-Białej miała miejsce uroczystość wręczenia zaświadczeń dla jednokrotnych laureatów  Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.

 

Tym razem Dyrektor Grażyna Lorek udała się tam wraz z Dominiką Owczarz, uczennicą klasy 8a. Dominika uzyskała tytuł laureata w konkursie z geografii.

 

Na zaproszenie p. Tomasza Kowalika, Dyrektora bielskiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Katowicach przybyło aż 106 uczniów, laureatów WKP, wraz z dyrektorami szkół z Miasta Bielska-Białej i czterech powiatów: bielskiego, cieszyńskiego, pszczyńskiego i żywieckiego.

 

Laureaci otrzymywali zaświadczenia wraz z upominkami od trzech znamienitych osobistości: Wicewojewody Śląskiego – Pana Jana Chrząszcza, Wicekuratora Oświaty – Pana Jacka Szczotki oraz od Dyrektora bielskiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Katowicach  - Pana Tomasza Kowalika.

 

Wraz tytułem laureata Dominika zapewniła sobie:  najwyższą pozytywną roczną ocenę klasyfikacyjną z geografii, a także przywilej przyjęcia do szkół ponadpodstawowych w pierwszej kolejności.

 

W tym dniu zostały wydane również zaświadczenia finalistom WKP. W naszej szkole tytuły finalistów uzyskały dwie osoby: Martyna Kwiatkowska w WKP z biologii i Tomasz Sanecki w WKP z matematyki.

 

Wszystkim utytułowanym uczniom jeszcze raz serdecznie gratulujemy. Gratulacje składamy również nauczycielom przedmiotowym, którzy przygotowywali uczniów, a także rodzicom.

 

Organ prowadzący:

 logo Towarzystwo szkolne

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

 A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

www.towarzystwo.rejbb.pl

Adres

Szkoła Podstawowa nr 2

Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

Plac Marcina Lutra 7

43-300 Bielsko-Biała

Tel./Fax: 33 812 44 96

E-mail: sekretariat@sp2bielsko.pl

 

IODO: inspektor@sp2bielsko.pl

Boisko: 603304499

Godło