III miejsce "Dwójkowych" Szczypiornistów

Konkursy » SUKCESY 2023/2024 » III miejsce "Dwójkowych" Szczypiornistów

2024-06-14

W dniu 12.06.2024 r. reprezentacja szkoły w piłkę ręczną  wzięła udział w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Bielsko-Biała. Na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 32 w Wapienicy rywalizowaliśmy ze szkołami z Bielska-Białej. Na zakończenie sezonu sportowego chłopcy potrafili jeszcze wykrzesać od siebie dużo woli walki, zaciętości, dzięki czemu reprezentacja naszej szkoły zajęła bardzo wysokie III miejsce.

Serdecznie gratulujemy chłopakom tak wysokiego wyniku. To już były ostatnie zawody w piłkę ręczną w tym roku szkolnym.

Po zakończonym turnieju reprezentacja naszej szkoły otrzymała pamiątkowe medale,  puchar dla szkoły oraz dyplom.

!!!GRATULUJEMY SUKCESU!!!

Skład drużyny: Karol Piłot (kapitan), Adam Bartoszek, Alan Feliks, Goran Zieliński, Tomasz Sroka, Franciszek Krzempek, Kamil Rodenko, Mateusz Michnik.