Inside and ouside our school

Aktualności » Jubileusz 20-lecia » Wrzesień » Inside and ouside our school

„Inside and ouside our school” („Wewnątrz i na zewnątrz naszej szkoły”) to konkurs, w którym chcielibyśmy, abyście pokazali nam naszą „Dwójkę” Waszymi oczami. Czekamy na prace plastyczne ukazujące naszą szkołę wewnątrz lub na zewnątrz. Pokażcie nam Wasz ulubiony obraz „Dwójki”:-)

Każda praca musi zawierać słownictwo w języku angielskim. Uczniów klas pierwszych prosimy tylko o napisanie nazwy miejsca na obrazku w j. angielskim, uczniów klas drugich i trzecich o podpisanie 5 elementów obrazka w j. angielskim, a uczniów klas czwartych o 7 słówek.
Technika dowolna (ale możliwa do powieszenia na korytarzach szkolnych) w formacie A4. Podpisane prace (z tyłu obrazka – imię, nazwisko, klasa) oddajemy do 30 września do pokoju nauczycielskiego w budynku A.

Nagradzamy prawidłowe użycie języka angielskiego, samodzielność, pomysłowość i staranność.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy ciekawych pomysłów!

Wasi nauczyciele języka angielskiego:-)