IV miejsce "Dwójkowych" Szczypiornistów w Finale Wojewódzkim

Konkursy » SUKCESY 2023/2024 » IV miejsce "Dwójkowych" Szczypiornistów w Finale Wojewódzkim

2024-06-06

W dniu 27.05.2024 r. reprezentacja szkoły w piłkę ręczną w Igrzyskach Młodzieży wzięła udział w Turnieju Finałowym Województwa Śląskiego. W hali sportowej OSiR w Sosnowcu rywalizowaliśmy ze szkołami z Sosnowca, Zabrza oraz Ustronia. Po bardzo ciężkich i wymagających zawodach, w które chłopcy włożyli bardzo dużo woli walki, zaciętości i pokazali szereg umiejętności sportowych, reprezentacja naszej szkoły zajęła bardzo wysokie IV miejsce w Województwie Śląskim.

Serdecznie gratulujemy chłopakom tak wysokiego wyniku w tym roku szkolnym 2023/2024. Bardzo ciężko na to pracowali i włożyli w ten sukces bardzo dużo zdrowia i czasu. Jeszcze nigdy w historii naszej szkoły żadnej reprezentacji nie udało się dotrzeć tak daleko.

!!!GRATULUJEMY OGROMNEGO SUCESU!!!

Skład drużyny: Karol Piłot (kapitan), Adam Bartoszek, Alan Feliks, Goran Zieliński, Tomasz Sroka, Konrad Kanik, Kamil Bożek, Kajetan Klimeczko, Franciszek Krzempek, Grzegorz Traczewski, Kamil Rodenko.

Po zakończonym turnieju reprezentacja naszej szkoły otrzymała pamiątkowy puchar oraz dyplom.