Jubileuszowy, Integracyjny Rajd Szkolny

Aktualności » Jubileusz 20-lecia » Wrzesień » Jubileuszowy, Integracyjny Rajd Szkolny

W poniedziałek, 27.09.2021 r. odbył się długo wyczekiwany przez wszystkich jubileuszowy, integracyjny rajd szkolny. Tego dnia uczniowie, w doskonałych nastrojach, wyruszyli na pobliskie górskie szlaki. Wspólnie zdobyli szczyty Beskidu Śląskiego: Szyndzielnię, Klimczok, Błatnią i Dębowiec oraz szczyty Beskidu Małego: Magurkę i Hrobaczą Łąkę. Natomiast najmłodsi uczniowie bawili się na bielskich Błoniach i w Cygańskim Lesie.


Zdobycie tych szczytów wymagało od uczestników wycieczki sporego wysiłku, ale nikt nie poddał się i wszyscy dzielnie maszerowali do celu, nie tracąc ani na moment doskonałego humoru.


Po drodze mogli podziwiać lasy w jesiennej, barwnej odsłonie i oglądać miejscowości malowniczo rozciągające się w beskidzkich dolinach.


Nie zapomnieliśmy też o tegorocznej Akcji Sprzątanie Świata i jej przewodnim haśle „Myślę, więc nie śmiecę”. I tu należy się pochwała dla naszych młodych turystów, którzy bardzo dbali o to, aby nie śmiecić i zawsze zostawić po sobie porządek. Brawo! A w drodze powrotnej ochotnicy zbierali śmieci pozostawione tu przez innych ludzi.

Po południu, zmęczeni i bardzo zadowoleni uczniowie rozeszli się do domów :)

 


Do zobaczenia na szlaku za rok!

Organ prowadzący:

 logo Towarzystwo szkolne

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

 A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

www.towarzystwo.rejbb.pl

Adres

Szkoła Podstawowa nr 2

Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

Plac Marcina Lutra 7

43-300 Bielsko-Biała

Tel./Fax: 33 812 44 96

E-mail: sekretariat@sp2bielsko.pl

 

IODO: inspektor@sp2bielsko.pl

Godło