Kocham Polskę

Konkursy » KONKURSY 2024/2025 » Kocham Polskę

2024-10-01

Temat przewodni IX edycji konkursu to POLSKIE PTAKI. Zapraszamy Uczestników do wykonania pracy plastycznej lub fotografii rozwijających twórczo powyższy temat. Technika wykonania pracy plastycznej dowolna (preferowane są techniki płaskie umożliwiające ekspozycję w anty-ramie).

Każdy uczestnik może dostarczyć na konkurs jedną pracę malarską lub rysunkową oraz jedną fotografię. Praca powinna być oryginalnym projektem autora, powinna być wykonana samodzielnie i indywidualnie (prace zbiorowe są wykluczone).

Do pracy plastycznej należy przykleić z tyłu ZAŁĄCZNIK NR 1, wypełniony pismem drukowanym oraz podpisany przez opiekuna prawnego ucznia. Do pracy fotograficznej należy przykleić z tyłu wypełniony i podpisany ZAŁĄCZNIK NR 3.
Technika wykonania pracy plastycznej: dowolna płaska, umożliwiająca ekspozycję w antyramie.
Formaty prac malarskich i rysunkowych: A-3 lub A-4.

Uczestnicy obowiązkowo dołączają wypełnione ZAŁĄCZNIKI DO KONKURSU.

Prace należy dostarczyć do 24 października 2024. Klasy 1-3 do p. A. Konickiej, Klasy 4-8 do p. E. Żydek.