Kolędowanie dla babci i dziadka

Aktualności » ARCHIWUM 2015/2016 » Kolędowanie dla babci i dziadka

2016-01-20

Czy Babci i Dziadkowi może sprawić coś większą radość niż wspólne kolędowanie z wnukami?

Oczywiście, że nie! Uczniowie naszej szkoły doskonale o tym wiedzą, dlatego wraz z dziećmi ze Szkoły Podstawowej nr 3  po raz kolejny przygotowały i  zadedykowały im  koncert kolęd, który tradycyjnie rozbrzmiał w Kościele Przenajświętszej Trójcy w Bielsku-Białej, w niedzielę 17 stycznia o godzinie 15.00.

W tym roku mile zaskoczyła nas jeszcze większa liczba uczestników, niż w roku ubiegłym. Świadczy to o tym, jak wiele utalentowanych muzycznie dzieci uczęszcza do naszej szkoły. Warto wspomnieć, że niektóre z kolęd wykonane były w wersji instrumentalnej, również w duetach instrumentalnych i wokalnych.

Dziadkowie z zachwytem wysłuchiwali kolęd, chętnie włączali się do wspólnego śpiewu, a na ich twarzach widać było ogromne wzruszenie. Cieszymy się, że ta  piękna tradycja rodzinnego kolędowania ma swoich młodych kontynuatorów.

Zapraszamy do galerii.