Konkurs Fotograficzny "Zima w obiektywie" rozstrzygnięty!

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Konkursy 2017/2018 » Konkurs Fotograficzny "Zima w obiektywie" rozstrzygnięty!

2018-03-23

Od kilku dni na parterze szkoły podziwiać możemy wystawę fotograficzną uczniów, którzy zgłosili swoje zdjęcia do konkursu "Zima w obiektywie". Jury w składzie: Pani Dyrektor Grażyna Lorek, Pan W-ce Dyrektor Wojciech Czauderna i Pani mgr Anna Ostrowska miało nie lada problem z wyborem najlepszych prac. Obrady jury były naprawdę burzliwe! Ostatecznie wyłoniono 3 nagrody główne w obu kategoriach.

Laureaci konkursu to:

Kategoria klas 1-3

1 miejsce - Antoni Bury kl. 1a

2 miejsce - Maja Iskrzycka kl. 1a

3 miejsce -  Klaudia Janosz kl. 3c

Kategoria klas 4-7

1 miejsce - Nadia Fulara kl. 5b

2 miejsce - Antonina Protzner kl. 6c

3 miejsce - Zuzanna Kaps kl. 5c

Uczniowie naszej szkoły poprzez oddawanie głosów przyznali Nagrodę Publiczności, która otrzymuje:

w kategorii klas 1-3 - Antoni Bury z klasy 1a, natomiast w kategorii klas 4-7 - Kacper Drożdż z klasy 6a.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy rozwijania swoich pasji!