Konkurs fotograficzny „Beskidy w kadrze zatrzymane”

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Konkursy 2018/2019 » Konkurs fotograficzny „Beskidy w kadrze zatrzymane”

2019-05-06

Rusza XVIII edycja konkursu fotograficznego organizowanego przez Wydział Kultury Fizyczne
i Turystyki Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej
Prace powinny być wykonane na terenie Beskidu Małego, Śląskiego, Żywieckiego, miasta Bielska - Białej oraz powiatu bielskiego w kategoriach:
- Pejzaże,
- Architektura i dziedzictwo kulturowe.

Do konkursu należy zgłaszać zdjęcia w formacie nie mniejszym niż 15 x 21 cm oraz nie większym niż 30 x 40 cm.
Na każdym zdjęciu, na odwrocie należy umieścić:
- imię i nazwisko autora,
- koniecznie numer telefonu i adres e-mail,
- tytuł fotografii,
- miejsce wykonania fotografii.
Do zdjęć należy dołączyć podpisaną płytę CD lub inny nośnik zawierający formę cyfrową zgłoszonych zdjęć (plik JPG, rozdzielczość min. 300 dpi, format - dłuższy bok - min. 2480 px, RGB), nazwa pliku powinna być tytułem zdjęcia.
Do prac należy dołączyć oświadczenie stanowiące załącznik do regulaminu.

Termin składania prac upływa 23 sierpnia 2019 r.

Do dnia 21 czerwca prace można składać w bibliotece szkolnej, po tym terminie należy je indywidualnie złożyć w Biurze Oddziału PTTK „Podbeskidzie” w Bielsku-Białej ul. Wzgórze 9, 43-300 Bielsko-Biała z dopiskiem „Konkurs fotograficzny".