Konkurs plastyczny "Czad- cichy zabójca" rozstrzygnięty!

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Sukcesy 2015/2016 » Konkurs plastyczny "Czad- cichy zabójca" rozstrzygnięty!

2016-02-11

25 stycznia br. jury, w którego skład weszli przedstawiciele Komendy Miejskiej PSP w Bielsku-Białej, Beskidzkiego Cechu Kominiarzy, Urzędu Miasta Bielsko-Biała oraz Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej, wyłoniło 11 zwycięskich z blisko 500 prac w konkursie plastycznym pod hasłem "Czad - cichy zabójca". Laureatem konkursu jest uczeń naszej szkoły Iwo Kolondra z klasy 1b, który zajął II miejsce. 9 lutego 2016 roku w siedzibie KM PSP w Bielsku-Białej, Iwo odebrał nagrodę jaką był plecak pełen niespodzianek oraz czujkę tlenku węgla. Jednak najlepszą nagrodą dla Iwa było zwiedzanie murów bielskiej strażnicy oraz możliwość podziwiania panoramy miasta z drabiny mechanicznej.

Gratulujemy zwycięzcy i życzymy dalszych wygranych w konkursach!