Konkurs plastyczny „Koszyczek darów jesiennych” – rozstrzygnięty!

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Konkursy 2016/2017 » Konkurs plastyczny „Koszyczek darów jesiennych” – rozstrzygnięty!

2016-10-28

Jesienne słoty? Deszczowe poranki? Chłodne wieczory? Smutne nastroje?  Tak, to cechy jesieni, ale w naszej szkole, na korytarzu drugiego piętra zagościła zupełnie inna jesień: barwna, roześmiana , lśniąca i bogata darami.
Wszystko to dzięki pięknym pracom plastycznym wykonanym przez dzieci z klas 0 – III. Na konkurs ogłoszony przez radę dziecięcą wpłynęło 46 prac wykonanych różnymi technikami z wykorzystaniem różnorodnego materiału przyrodniczego.

Oto nagrodzone prace:
I miejsce  - Aleksander Rusek z klasy 2e
II miejsce – Sylwia Gajdek z klasy 2 b
III miejsce – Emilia Kubrak z klasy 2b

Gratulujemy wykonawcom wyróżnionych prac i dziękujemy  wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie. Mamy nadzieję, że wykonywanie prac dostarczyło im wiele radości.