Konkurs plastyczny „Pejzaż z gwiazdami w tle”

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » KONKURSY 2020/2021 » Konkurs plastyczny „Pejzaż z gwiazdami w tle”

2021-02-05

Szkoła Podstawowa nr 16, Szkolne Obserwatorium Astronomiczne oraz Dąbrowskie Koło Miłośników Astronomii i Astronautyki im. St. Brzostkiewicza w Dąbrowie Górniczej zapraszają uczniów klas I-VIII do udziału w konkursie plastycznym

HONOROWY PATRONAT nad konkursem objął ŚLĄSKI KURATOR OŚWIATY W KATOWICACH, DYREKTOR PLANETARIUM I OBSERWATORIUM ASTRONOMICZNEGO IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W CHORZOWIE.

Tematem konkursu jest: „Pejzaż z gwiazdami w tle”.
Temat odwołuje się do wyobrażenia jak magiczne mogą być gwiazdy, pod względem kolorów, wyglądu, układu na niebie, oddziaływania na planety, udziału w życiu prawdziwych lub wymyślonych postaci w świecie realnym lub fikcyjnym. Gwiazdy mogą być „samotnikami”, lub tworzyć grupy „spadających gwiazd”.

WARUNKI WZIĘCIA UDZIAŁU W CZĘŚCI PLASTYCZNEJ KONKURSU:
prace plastyczne w formacie A3, w przypadku prac w technice grafiki komputerowej dopuszcza się format A4.
prace powinny być podpisane na odwrocie w sposób czytelny (imię i nazwisko autora, wiek, klasa, imię i nazwisko opiekuna, nazwa i dokładny adres szkoły wraz z numerem telefonu),
technika plastyczna: malarska, rysunkowa, collage, grafika w tym grafika komputerowa,
przyjmujemy prace wyłącznie w trwałych technikach plastycznych, niezrolowane, przygotowane do ekspozycji.
nie wykonujemy prac przestrzennych.

Do pracy plastycznej należy dołączyć poniższe dokumenty, tj. oświadczenia rodziców/prawnych opiekunów oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Opisane prace wraz z oświadczeniem można składać u p. Ewy Żydek lub w sekretariacie szkoły (budynek A) do 26.03.2021

NazwaRozmiarData
icopejzaz_regulamin.pdf612.87 KB2021-02-05 15:49