Konkurs Przedmiotowy z Historii

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » KONKURSY 2020/2021 » Konkurs Przedmiotowy z Historii

2020-12-08

Wzorem ubiegłych lat, również w tym roku, uczniowie naszej szkoły podjęli wyzwanie zgłębienia tajemnic historii. Trzyosobowa grupa wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie  Przedmiotowym z Historii.

Etap szkolny odbył się 9 listopada 2020 r.  Uczniowie pomimo trudności  czasu pandemii dobrze przygotowali się do konkursu. Dwie uczennice osiągnęły wysoki wynik i przeszły do kolejnego etapu. Drugi etap rejonowy odbył się 24 listopada 2020 r. w budynku naszej szkoły. Natalia Stefanowicz z klasy 8a i Zofia Bielenin z klasy 6d świetnie poradziły sobie z pytaniami konkursowymi. Niewiele punktów zabrakło uczestniczkom do uzyskania wyniku wymaganego do przejścia do kolejnego etapu. Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom za ich wiedzę i poziom umiejętności. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Zosia Bielenin – najmłodsza uczestniczka zmagań z historią, która uzyskała najwyższy wynik.

Cieszymy się z osiągnięć naszych uczniów i mamy nadzieję, że w przyszłym roku systematyczna nauka nagrodzona będzie laurami!