Konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas drugich CAT

Konkursy » KONKURSY 2022/2023 » Konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas drugich CAT

2023-04-14

Zapraszamy uczniów klas drugich na nasz szkolny, coroczny konkurs językowy CAT, dedykowany specjalnie naszym drugoklasistom.

Konkurs odbędzie się 12 maja 2023 r. i ma na celu umożliwienie zdolnym językowo dzieciom sprawdzenie swoich umiejętności z języka angielskiego.

Podczas udziału w konkursie dzieci mają za zadanie zrozumieć polecenie pytania w języku angielskim i wybrać jeden z czterech wariantów odpowiedzi, również w języku angielskim. Odpowiedzi będzie trzeba zaznaczyć na specjalnej karcie odpowiedzi.

Na naszej stronie internetowej, w zakładce “Dla uczniów” załączony jest regulamin konkursu. Tu można także wstępnie sprawdzić swoje umiejętności, wykonując testy z zeszłych lat.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o przesłanie wiadomości  do pani Katarzyny Ziobrowskiej do 5 maja 2023 r.

Zapraszamy i już dziś życzymy powodzenia!