Konkurs „wzorowa łazienka”

Aktualności » ARCHIWUM 2015/2016 » Konkurs „wzorowa łazienka”

2015-09-07

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła bierze udział w konkursie „WZOROWA ŁAZIENKA” organizowanym przez firmę Domestos. Celem programu jest edukacja w zakresie higieny oraz promocja estetyzacji szkolnych łazienek.

Wygrać można remont łazienek szkolnych o wartości 30 000 zł i 100 rocznych zestawów produktów Domestos.

Ta szkoła, która zbierze najwięcej głosów - wygrywa!

Każdy uczeń SP2 może wykonać projekt szkolnej toalety, przedstawić swój pomysł na aranżację łazienki, lustra, drzwi, wyposażenia, które chciałby zobaczyć w szkolnej łazience.

Prace plastyczne należy oddawać do p. Ewy Żydek. Zostaną one umieszczone na stronie internetowej organizatora, gdzie będzie można oddać głos na galerię naszej szkoły.

Głosy oddawać można na stronie: www.wzorowalazienka.pl klikając na zakładkę „głosuj na szkołę”, a następnie wyszukując szkołę, lub bezpośrednipo wybierając galerię naszej szkoły. Oddanie głosu należy potwierdzić na swoim koncie e-mail.

W naszej szkole pozostały do wyremontowania jeszcze dwie łazienki, dlatego gorąco zachęcamy do udziału w konkursie i do głosowania :)

Szczegółowe informacje u p. Ewy Żydek.