Mamy brąz !!!

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Sukcesy 2015/2016 » Mamy brąz !!!

2016-01-19

MAMY BRĄZ !!! – mini piłka koszykowa chłopców

W sobotę 16 stycznia zakończyła się rywalizacja szkół podstawowych w mini piłkę koszykową chłopców o Mistrzostwo Bielska-Białej. Nasza szkoła zajęła wysoką, trzecią lokatę. Chłopcy z klas 5 i 6 wygrali  gładko mecze grupowe pokonując  szkoły nr 31 i 28. W kolejne fazie zwyciężyli szkołę nr 13, dostając się do ostatniego etapu - turniej finałowego. Tu już musieli uznać wyższość szkół KTK i 27, ostatecznie zajmując III miejsce. W tym samym turnieju wzięły udział też dziewczęta z naszej szkoły zajmując V miejsce. Gratulacje!!!

Ostateczna klasyfikacja:

Naszą szkołę reprezentowali:

Biegun Fabian, Szempliński Dawid, Herkowiak Tymoteusz, Kostyński Adam, Surowiec Maksymilian, Stanek Maksymilian, Szymanek Marek, Szarek Szymon, Szopa Jan, Sadlik Wojciech, Wajda Filip, Królczyk Filip, Hańderek Iwo

Moskała Angelika, Grzybek Karolina, Grobarczyk Anna, Cienciała Emilia, Gruszeczka Estera, Malec Aleksandra, Pelczarska Natalia, Kolaska Anna, Nowak Julia, Mąka Laura, Potoczny Oliwia, Głuchowska Sara, Banaś Patrycja