Mamy Laureata WKP z geografii

Konkursy » SUKCESY 2023/2024 » Mamy Laureata WKP z geografii

2024-03-07

Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły, Michał Sanecki z klasy 6b, zdobył zaszczytny tytuł laureata w niedawno rozstrzygniętym Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Geografii. Konkurs ten należy do bardzo wymagających, a Michał z powodzeniem sprostał jego trudnościom, potwierdzając swoją wyjątkową wiedzę i zaangażowanie.

Konkurs charakteryzował się wysokim poziomem trudności, co sprawia, że osiągnięcie Michała jest tym bardziej imponujące. Jego zaangażowanie w przygotowanie do konkursu, determinacja i umiejętność radzenia sobie z wyzwaniami zasługują na najwyższe uznanie.

Serdecznie gratulujemy Michałowi osiągnięcia tego znaczącego sukcesu! Życzymy mu dalszych inspirujących osiągnięć w nauce oraz kolejnych wygranych na drodze edukacyjnej. Mamy nadzieję, że to wyjątkowe osiągnięcie będzie dla niego motywacją do dalszego rozwijania swoich pasji i zainteresowań.