Matematyka w obiektywie

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » KONKURSY 2021/2022 » Matematyka w obiektywie

2021-10-14

Zapraszamy uczniów oraz rodziców do udziału w konkursie fotograficznym MATEMATYKA W OBIEKTYWIE, który jest częścią międzynarodowego projektu naukowo-dydaktycznego MATHEMATICS IN FOCUS. Pierwsza edycja odbyła się w roku 2010. Organizatorem przedsięwzięcia jest  Uniwersytet  Szczeciński i Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.  Pomysłodawcą i kierownikiem projektu jest dr hab. Małgorzata Makiewicz, prof. US.

Celem konkursu jest zainteresowanie jak największej grupy osób różnymi obliczami matematyki. Konkurs jest skierowany do osób, które potrafią spojrzeć na Królową Nauk oczyma wyobraźni i uwiecznić swoje myśli na fotografii.

Zgłoszenie do konkursu polega rejestracji w systemie zgłoszeniowym, podaniu danych osobowych, złożeniu oświadczeń oraz przesłaniu plików fotograficznych wraz z tytułami i opisami matematycznymi za pomocą elektronicznego systemu zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej www.mwo.usz.edu.pl.

Każdy Uczestnik może zgłosić do konkursu nie więcej niż 6 zdjęć (pliki ze zdjęciami zgłaszanymi na konkurs nie powinny przekraczać 15MB. Zalecana rozdzielczość wynosi min. 300 dpi).

Regulamin konkursu:

mwo.usz.edu.pl/regulamin-pl/

Termin zgłoszenia do konkursu (rejestracji w systemie i przekazania plików upływa w dniu 1 listopada bieżącego roku).