Międzyszkolny Konkurs „Mały Omnibus” Wieszczęta 2016

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Sukcesy 2016/2017 » Międzyszkolny Konkurs „Mały Omnibus” Wieszczęta 2016

2016-11-29

Omnibusowa podróż po zakamarkach wiedzy dobiegła końca. Trzecioklasiści górą!

25 listopada 2015r. pięcioro uczniów klas trzecich: Oliwer Kuder z klasy 3a, Karol Pipitone z klasy 3b, Filip Bogusz z klasy 3c, Aleksandra Mitręga z klasy 3d, Milena Czauderna z klasy 3e wzięło udział w kolejnej, już XIV edycji, Międzyszkolnego Konkursu „Mały Omnibus” w Wieszczętach. Uczestnicy przeszli wiele naukowych zmagań, starając się sprostać tym intelektualnym wyzwaniom. Rozwiązywali test z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej. Po komisyjnym sprawdzeniu prac wyłoniono i nagrodzono trzy zaszczytne miejsca. Duma nas rozpierała, gdyż wszyscy nasi uczniowie uzyskali wysoką ilość punktów w omnibusowych zadaniach. A nasza radość sięgnęła zenitu, gdy okazało się, że uczeń klasy 3a Oliwer Kuder zajął I miejsce i zdobył tytuł „Małego Omnibusa”2016.

W doskonałych nastrojach wróciliśmy do szkoły przekonani, że co, jak co, ale „Dwójkowicze” to niesamowicie „tęgie głowy”. I już nabraliśmy ochoty do podejmowania kolejnych konkursowych wyzwań!

GRATULUJEMY Zwycięzcy oraz pozostałym Dzielnym Uczestnikom konkursu i życzymy im dalszych sukcesów.

Zapraszamy do galerii.