Miejski turniej szachowy

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Konkursy 2018/2019 » Miejski turniej szachowy

2018-10-25

Dnia 3.10.2018 roku w hali sportowej BBOSiR ul. Karbowa w Bielsku-Białej odbyły się drużynowe zawody szachowe szkół podstawowych rozgrywane w ramach Miejskich Igrzysk Dzieci.

W zawodach wzięło udział 84 uczestników z 21 szkół podstawowych. Po raz kolejny wzięli w nich udział uczniowie naszej szkoły: Jakub Zych, Konrad Trębla, Piotr Sroka i Milena Czauderna. Komunikat końcowy  potwierdził, że nasi uczniowie zajęli 8 miejsce, co jest awansem w stosunku do roku ubiegłego o pięć pozycji. Wierzymy, że tegoroczne doświadczenie zaowocuje jeszcze lepszym wynikiem w następnym roku, gdy w przyszłym sezonie nasi reprezentanci wystartują jako najstarsi w swojej grupie wiekowej.

Gratulujemy miejsca punktowanego i życzymy sukcesów w indywidualnych zmaganiach.