Mikołaj 2022

Aktualności » AKTUALNOŚCI 2022/2023 » Mikołaj 2022

2022-12-09

W dniu 6 grudnia (wtorek) w ramach świętowania mikołajek na uczniów naszej szkoły czekało wiele atrakcji.

Rankiem dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas 1-2 udały się wraz z wychowawcami do kina. Ich starsi koledzy odwiedzili Teatr Lalek „Banialuka”. Wspólne wyjście pozwoliło na chwilę integracji, relaksu i rozrywki. Nie był to jednak koniec zaplanowanych na ten dzień atrakcji. Po powrocie do szkoły dzieci odwiedził w klasach specjalny gość prosto z bieguna północnego - Święty Mikołaj! Jego wizyta spotkała się z ogromnym entuzjazmem wszystkich uczniów, na każdej twarzy zagościł pełen radości uśmiech. Nie tylko najmłodsi mieli tego dnia okazję do świętowania. Święty Mikołaj przybył również do budynku B, gdzie osłodził dzieciom dzień, rozdając pyszne cukierki. Wszyscy byli zaskoczeni wizytą i mogli poczuć się jak młodzi detektywi, z niecierpliwością poszukując Mikołaja na szkolnych korytarzach. Obchody mikołajek sprawiły dzieciom wiele radości i pozwoliły poczuć magię zbliżających się już wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia.

Już niebawem na naszej stronie internetowej będzie dostępna relacja fotograficzna z odwiedzin Świętego Mikołaja.