Mikołaj w Dwójce

Aktualności » ARCHIWUM 2021/2022 » Mikołaj w Dwójce

2021-12-08

W zimowy poniedziałek 6 grudnia naszą szkołę odwiedził długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci gość, a mianowicie Święty Mikołaj.

Od samego rana odwiedzał grzeczne dzieci z klas 2-3 oraz Oddziału Przedszkolnego, a także z klas czwartych, które pozostały w budynku szkoły podczas nauki stacjonarnej. Na przerwie śniadaniowej odwiedził nieco większe dzieci w budynku B, aby rozdać im słodkie upominki.

Uczniowie z klas młodszych byli mile zaskoczeni wizytą niecodziennego gościa, z radością go powitali, odśpiewali specjalne piosenki, a także z radością odpowiadali na pytania zadawane przez Świętego Mikołaja. Oczywiście, każde dziecko otrzymało tego dnia prezent, także uczniowie, którzy pozostali w domach na nauce zdalnej otrzymali prezenty, które zostaną im przekazane przez wychowawców.

Sam Mikołaj również został obdarowany przez najmłodszych uczniów laurkami, co było niezmiernie miłym gestem.

Mamy nadzieję, że odwiedzi naszą szkołę za rok, czekamy z niecierpliwością!