OMJ

Konkursy » KONKURSY 2022/2023 » OMJ

2022-09-21

Uczniów najstarszych klas szkoły podstawowej zapraszamy do udziału XVIII edycji Olimpiady Matematycznej Juniorów.
Jeśli interesujesz się matematyką, poświęcasz jej swój czas, rozwiązujesz dodatkowe zadania, to zgłoś się do udziału w OMJ.

Aby stać się uczestnikiem OMJ należy spełnić następujące warunki:

• zapoznać się z Regulaminem Olimpiady dostępnym na stronie www.omj.edu.pl,

• przedstawić pisemną zgodę swojego rodzica/opiekuna prawnego na udział w Olimpiadzie,

• wziąć udział w części testowej zawodów I stopnia lub/oraz w części korespondencyjnej zawodów I stopnia przesyłając do właściwego Komitetu Okręgowego rozwiązanie przynajmniej jednego z zadań konkursowych.

Szczegółowe informacje, druki zgody oraz zadania konkursowe części korespondencyjnej otrzymasz u swojego nauczyciela matematyki. Zgłoszenia do części testowej przyjmujemy do wtorku 27 września 2022 r. Część testowa zawodów odbędzie się w naszej szkole w dniu 29 września 2022 r o godzinie 9:00, część korespondencyjna trwa do 17 października 2022 r.

Więcej informacji o zawodach oraz zadania z poprzednich edycji można znaleźć na stronie www.omj.edu.pl.