Plastyczny konkurs astronomiczny

Konkursy » KONKURSY 2022/2023 » Plastyczny konkurs astronomiczny

2023-02-07

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Związku Orła Białego w Dąbrowie Górniczej serdecznie zapraszają uczniów klas I -VIII do udziału w kolejnej edycji Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego.

Tematem konkursu jest: „Jak inżynieria kosmiczna i rozwój technologii pomaga nam poznawać kosmos, inne planety. Namaluj urządzenia istniejące lub zaprojektowane przez Ciebie, które w przyszłości pomogą cywilizacji ludzkiej poznawać inne planety, budować miejsca umożliwiające życie na innej planecie, podróże w kosmosie”.

Warunki wzięcia udziału w części plastycznej konkursu:

• prace plastyczne w formacie A3, w przypadku prac w technice grafiki komputerowej dopuszcza się format A4.

• prace powinny być podpisane na odwrocie w sposób czytelny (imię i nazwisko autora, wiek, klasa, imię i nazwisko opiekuna, nazwa i dokładny adres szkoły wraz z numerem telefonu),

• technika plastyczna: malarska, grafika komputerowa,

• przyjmujemy prace wyłącznie w trwałych technikach plastycznych, niezrolowane, przygotowane do ekspozycji.

• nie wykonujemy prac przestrzennych.

Do pracy plastycznej należy dołączyć poniższe dokumenty, tj. oświadczenia rodziców/prawnych opiekunów oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Opisane prace wraz z oświadczeniem można składać u p. Ewy Żydek do 27.03.2023 r.