Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » KONKURSY 2020/2021 » Pocztówka z Bielska-Białej, to co łączy – ta co dzieli. 70-lecie połączenia Bielska i Białej.

2021-04-27

Dom Kultury w Olszówce zaprasza do udziału w 9. edycji konkursu plastycznego (on-line) organizowanego w ramach obchodów „Dni Bielska-Białej”.

Techniki: fotografia artystyczna, grafika komputerowa, grafika warsztatowa, kolaż (techniki kombinowane), malarstwo, rysunek.
Pracę należy wykonać samodzielnie, zrobić zdjęcie w dobrej jakości i przesłać na adres e-mail: olszowka@mdk.bielsko.pl z dopiskiem „Pocztówka z Bielska-Białej” do 15.05.21. Prace bez wypełnionej karty zgłoszenia/zgody nie będą brały udziału w konkursie.
(Jeśli chcecie uzyskać uwagę pozytywną za udział w konkursie, proszę również zdjęcie pracy przesłać do p. Ewy Żydek przez mobiDziennik)

Najlepsze prace organizatorzy drukują na pocztówkach (każdy laureat dostaje swoją wydrukowaną pocztówkę) oraz na banerach, które można oglądać przez cały czerwiec w przestrzeni miejskiej Cygańskiego Lasu.

Termin przesłania prac mija 15.05.2021 r.

Pamiętajcie o przesłaniu również karty zgłoszenia :)