Regionalny Konkurs Malarski "Spacer po wyobraźni"

Konkursy » KONKURSY 2022/2023 » Regionalny Konkurs Malarski "Spacer po wyobraźni"

2023-03-06

Organizatorem konkursu jest Liceum Sztuk Plastycznych w Wodzisławiu Śląskim.

W tegorocznej edycji, tematem malarskim są sny. Marzenia senne, fantazje, sny dobre i te złe. Malarskie ilustracje tego niezbadanego świata. Uczestnicy, podchodząc do konkursu zaprezentują swój warsztat i kreatywne myślenie, przedstawiając nam swoje opowieści. Pragniemy, aby uczniowie podjęli próbę interpretacji podanego tematu poprzez wyrażenie się w formie malarskiej. Czekamy na ciekawe, pełne kolorów i fantazji prace!

Zasady uczestnictwa:
1. Konkurs skierowany do uczniów szkół podstawowych klas V – VIII
2. Dopuszczalne materiały: kartka papieru / brystolu / kartonu o formacie A3 (techniczna itp.), farby akrylowe, akwarele, tempery, plakatowe.
Uwaga! Wyklucza się używanie ołówka, węgla, kredek itp.

Każdy z uczestników może przesłać jedną pracę!

Na odwrocie pracy należy przykleić druk zawierający imię i nazwisko ucznia, wiek, klasę, adres szkoły, telefon, e - mail opiekuna, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego oraz zgodę opiekuna na udział w konkursie oraz na publikację prac przez Organizatora.

Prace wraz z zgodą opiekuna na udział w konkursie oraz na publikację prac przez Organizatora należy dostarczyć do p. Ewy Żydek do 29 marca 2023.