Uczniowie naszej „Dwójki” w Pieninach

Aktualności » AKTUALNOŚCI 2022/2023 » Uczniowie naszej „Dwójki” w Pieninach

2023-05-04

25. i 26. kwietnia bieżącego roku uczniowie klasy 6a, wraz z opiekunami, wybrali się na wycieczkę klasową w wyjątkowo urokliwe miejsce naszego kraju.

Pieniński Park Narodowy to najstarszy, a także jeden z najmniejszych parków narodowych w Polsce. Piękno otaczającego krajobrazu imponuje na każdym kroku. Podczas naszego pobytu, pierwszego dnia dzieci wybrały się na wędrówkę po Wąwozie Homole, zobaczyły zamek w Niedzicy i wzięły udział w rejsie statkiem po Zalewie Czorsztyńskim. Drugiego dnia zdobyliśmy najwyższy szczyt Pienin Środkowych - Trzy Korony oraz odbyliśmy spacer po Szczawnicy, gdzie odwiedziliśmy Pijalnię Wód Leczniczych. Co prawda pogoda nas nie rozpieszczała, ale dobry humor nas nie opuszczał. Uczniowie z klasy 6a udowodnili, że „Dwójkowiczom” nic nie jest w stanie przeszkodzić w realizacji zaplanowanych celów!

Dzieci wróciły uśmiechnięte i zadowolone. Wspomnienia pozostaną na całe życie!