Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Aktualności » ARCHIWUM 2015/2016 » Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

2015-09-01

No nareszcie!
Tak się za Wami wszystkimi stęskniłam przez te ostatnie dwa dłuuugie upalne miesiące! Ale w końcu przyszliście - odświętnie ubrani, opaleni, wypoczęci, roześmiani i ...jakby troszkę więksi? Niektórzy przyprowadzili młodsze rodzeństwo, które nieśmiało rozglądało się po moich kątach. Inni przybyli w towarzystwie swoich najbliższych -Rodziców, Dziadków, Opiekunów... Zapewne, by dodać sobie odwagi.
A ja? Ja też się przygotowałam na Wasz wielki powrót w moje progi:
lśnię czystością i nowością po licznych remontach. Zapewne to dziś zauważyliście ...widziałam podziw w Waszych oczach i wesołe iskierki - pewnie Wam się spodobałam:)
Bardzo mocno czekają już na Was szkolne sale, a w nich niecierpliwe ławki, tablice, pomoce naukowe... ale zapewne nie tylko sprzęty, bo przede wszystkim Ci, którzy są tu dla Was - Pani i Pan Dyrektor, Nauczyciele i inni Pracownicy szkoły. Bez Nich i bez Was szkoła by  przecież nie mogła istnieć. Stanowimy bowiem jedną , bardzo ważną całość.
Szkolny dzwonek powiedział mi w tajemnicy, że dziś klasy 2 i 3 dały piękny występ inaugurujący rozpoczęcie nowego roku szkolnego na scenie auli Towarzystwa Szkolnego. Szkoda, że mnie tam nie było... Ale zawsze  mogę sobie pooglądać zdjęcia z tej uroczystości -do czego i Was serdecznie zachęcam.

Wasza Szkoła)