V Ogólnopolsk Konkurs Literacko-Plastyczny dla świetlic szkolnych
2026-06-23
Miło nam poinformować, że nasza świetlica szkolna wzięła udział w V Ogólnopolskim Konkursie Literacko-Plastycznym dla świetlic szkolnych pt. „Na wyspach Bergamutach”. Na konkurs nadesłano aż 369 prac z 32 szkół z całej Polski. Jury oceniało przede wszystkim kreatywność, staranność oraz samodzielność wykonania prac. Nasi uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem i talentem. Mimo że konkurencja była bardzo duża, możemy pochwalić się wspaniałymi sukcesami!
Oto nasi zwycięzcy:
Uczniowie klas I
I miejsce:
Aniela Pisarek klasa 1c,
II miejsce:
Anna Kwiczala klasa 1c,
Uczniowie klas III
Wyróżnienie:
Pola Przybyła klasa 3a.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, jak również dziękujemy wszystkim uczniom klas 1-3 za piękne prace.