Wtorkowa Atmosfera klasy 7a

Aktualności » ARCHIWUM 2023/2024 » Wtorkowa Atmosfera klasy 7a

2023-10-05

3 października 2023 roku młodzież z klasy 7a miała przyjemność odebrać nagrodę za „najlepszą sportową klasę” za poprzedni rok szkolny.

Nasi „Dwójkowicze” przez cały rok szkolny starają się osiągać jak najlepsze wyniki nie tylko w nauce, ale i w sporcie. Nauczyciele wychowania fizycznego prowadzą skrupulatną punktację różnorodnych aktywności fizycznych. Po podliczeniu końcoworocznym wyłaniają klasę, która najbardziej wyróżniła się w osiągnięciach sportowych. Nagroda za rok szkolny 2022/2023 w postaci dwóch godzin gry w kręgle oraz napojów dla wszystkich dzieci w klasie została ufundowana przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 TS we współpracy z Kręgielnią „Atmosfera” w Centrum Handlowym „Sfera”. Nasi zwycięzcy spędzili miło czas na wspólnej zabawie, szlifując kolejne umiejętności sportowe :-)

Radzie Rodziców przy SP2 TS oraz Dyrekcji Kręgielni „Atmosfera” bardzo serdecznie dziękujemy za ten wspaniały, pełen uśmiechu i radości dzień :)