Wyniki 52 Międzynarodowego Konkursu Plastycznego – Pentel

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » SUKCESY 2021/2022 » Wyniki 52 Międzynarodowego Konkursu Plastycznego – Pentel

2022-06-15

Konkurs – Pentel ma globalny charakter. Każdego roku wpływa na niego ponad 130'000 prac z całego świata. Między innymi dlatego ten konkurs jest wyjątkowy. Ale również dlatego, że inspiruje do działania, kształtuje postawę twórczą i krytyczny stosunek do sztuki, rozwija kreatywność, mobilizuje do nieszablonowych rozwiązań plastycznych. Konkurs ten jest kopalnią talentów, pomaga odkryć młodych artystów, to prawdziwa galeria niezwykłości. Rozbudza wrażliwość. Pomaga zrozumieć inność, stawiając ważne pytania. Łączy wiele kultur. Zmienia perspektywę odbioru otaczającego świata.

W Międzynarodowym Konkursie Plastycznym wyróżnione dzieci otrzymują prestiżowe medale i certyfikaty, które stanowią dowód uznania i motywują do dalszej pracy twórczej!

Nikola brawo, życzymy kolejnych sukcesów :)