Wyniki konkursu języka angielskiego organizowanego przez LO im. S. Żeromskiego

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » SUKCESY 2019/2020 » Wyniki konkursu języka angielskiego organizowanego przez LO im. S. Żeromskiego

2020-04-30

Niezmiernie miło nam poinformować, iż dwoje uczniów naszej szkoły zostało laureatami "Konkursu języka angielskiego dla szkół podstawowych" organizowanego przez ZSO im. S. Żeromskiego w Bielsku-Białej.

Ola Habdas z klasy 8 a oraz Roch Szymała z klasy 8 b.
Weronika Ostrowicka z klasy 8 b uzyskała tytuł finalistki tego konkursu.

W drugim etapie nasi ósmoklasiści dzielnie zmagali się z testem obejmującym część gramatyczno-leksykalną, czytanie ze zrozumieniem, słuchanie ze zrozumieniem oraz zagadnienia dot. kultury krajów anglojęzycznych. Z uwagi na obecną sytuację w kraju, nagrody i dyplomy rozdamy jak tylko będzie taka możliwość.

Serdecznie gratulujemy sukcesów i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu!