Wyróżnienie ucznia klasy 2d w konkursie plastycznym

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Sukcesy 2016/2017 » Wyróżnienie ucznia klasy 2d w konkursie plastycznym

2016-12-02

30 listopada w Szkole Podstawowej nr 29 w Bielsku-Białej odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie plastycznym „Baterie utylizujesz, środowisko ratujesz”, któremu patronowała firma Eko-Sort z Bielska-Białej.

W kategorii klas I-III wyróżniony został uczeń z klasy 2d Jakub Niedźwiedź.

Podczas uroczystej gali można było podziwiać nagrodzone prace. Następnie przedstawiciele firmy Eko-Sort przeprowadzili krótki quiz dotyczący ochrony środowiska, na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały drobne słodkości. Po przypomnieniu jak należy dbać o środowisko nastąpił długo oczekiwany moment – rozdanie nagród, które od wejścia budziły szczególne zainteresowanie uczniów, bowiem były bardzo atrakcyjne.

Kubie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!